Discussion about this post

User's avatar
Cristian Gherghel's avatar

Flavia, tu ce parere personala ai despre aceste doua filme? Am citit cronica ta (desi recunosc, mai in Z de la mijloc in jos) si m-am uitat la trailerele de pe youtube. E ceva ce imi displace profund la fimul romanesc de acest gen (de arta?), e cumva "murdar". Imi provoaca o stare de retroproiectie neplacuta. Am vazut de curand Still Nia ce m-a incantat si am ramas cu un sentiment de introspectie dupa. Ai putea sa imi recomanzi productii romanesti similare?

Multumesc && great work!

2 more comments...

No posts

Ready for more?